Autorské čtení

Hledáte zajímavý a podnětný program do mateřské školy, do první třídy ZŠ, družiny, komunitního centra či knihovny? Jeden pro vás máme - autorské čtení z pohádkové osvětové knížky Proč maminku bolí hlavička

Děti a jejich rodiče určitě znají ty chvíle, kdy jim nějaká bolístka či nemoc zkazí plány. Rodinný výlet nebo oslava narozenin se musí zrušit a rodiče tápou, jak to dětem vysvětlit. Právě pro takové situace je tu jedinečný příběh o malém klukovi, který se těší na svoji oslavu, ale... Maminka dostane nečekaně záchvat migrény. 

Knížka Proč maminku bolí hlavička je o vzájemném porozumění, o snaze "to nevzdat" a vymyslet citlivé řešení pro obě strany, protože každému někdy může být špatně - i mamince nebo tatínkovi. 

Publikaci napsala známá autorka dětských knížek Helena Beránková a ilustrovala ji akademická malířka Linda Nollová. Knížku vydala organizace Migréna-help, která je tu pro všechny osoby s migrénou a jejich blízké.

Délka programu

45 - 60 minut

Cena

Na vyžádání (platba na fakturu po akci)

Dostupnost

Praha a Středočeský kraj (ve vašem zařízení)

Max. počet dětí 

30 dětí na jedno autorské čtení

Něco navíc

Každé zařízení dostane jeden výtisk knihy jako dárek.

 Program zahrnuje

  • Autorské čtení z pohádkové knihy
  • Interaktivní povídání
  • Pexeso a samolepky pro každé dítě

Rezervace

V případě zájmu o autorské čtení vyplňte, prosím, registrační formulář dole na této stránce. Ozveme se Vám během 2-3 dnů.


Rezervační formulář

* Uděluji tímto Migréna-help, Spojené hlavy, z.s. se sídlem Mátová 252, Praha 10, IČ 08691724 jako správci svůj výslovný souhlas se zpracováním mých uvedených osobních údajů, tj. názvu instituce, jména, příjmení, e-mailu a telefonního čísla, a to pro účely vytvoření a udržování databáze zájemců o autorská čtení Migréna-help, Spojené hlavy z.s. Tento svůj dobrovolný souhlas uděluji podle článku 6 odst. 1 písm. a) Obecného nařízení o ochraně osobních údajů 2016/679 na dobu 5 let. Jsem si vědom/a toho, že tento svůj souhlas mohu kdykoli odvolat, požadovat přístup k mým osobním údajům, jejich opravu nebo zpracování, popřípadě omezení zpracování, a vznést námitku proti zpracování, a to na výše uvedené adrese nebo elektronicky na adrese migrena.help.zs@gmail.com. Dále jsem si vědom/a toho, že mohu podat stížnost proti zpracování mých osobních údajů u Úřadu pro ochranu osobních údajů.