Festival Migréna nás spojuje

Třetí ročník úplně prvního festivalu o migréně je na světě! Uslyšíte na něm osobní "migrénový" příběh chirurga Tomáše Šebka, zažijete si řadu individuálních konzultací s odborníky včetně neurologické a pracovní poradny, ale také debaty na témata, která jsou pro vás důležitá, ale není na ně čas v ordinaci. Dozvíte se také, jak může pomoci v léčbě migrény tradiční čínská medicína a EEG Biofeedback a seznámíte se s autorkou první knihy pro děti rodičů s migrénou. Na akci bude rovněž možné získat bezplatně bylinné produkty na podporu léčby migrény.

Festival vám, osobám s migrénou, přinese nové informace a dovednosti potřebné k vyrovnávání se s tímto onemocněním, umožní vám setkat se s odborníky, navázat nové vztahy a stát se součástí komunity Migréna-help!

Moc se na vás těšíme!


Praktické informace

Termín konání: 24. listopadu 2022, 16:00 - 20:00

Místo konání: Pacientský hub, U Vršovického nádraží 30, Praha 10 (Je pro vás finančně náročné na festival dorazit? Pěti účastníkům přispějeme na cestu 300 Kč; přihlaste se do registračního formuláře).

Účastnický poplatek: Minimální poplatek je stanoven na 100 Kč/osoba. Reálné náklady na akci a osobu jsou však vyšší a jsou hrazeny z grantu a sponzorských příspěvků. Zvažte tedy, prosím, navýšení vstupného na podporu dalších aktivit Migréna-help, a to na základě vašich finančních možností. Číslo účtu 2401782540/2010, variabilní symbol: 112022. Zaplatit lze i prostřednictvím widgetu Darujme.cz

 

Registrace: Prostřednictvím formuláře dole na této stránce. Registrace je platná až po uhrazení registračního poplatku.

Záznam z minulého ročníku: Tady najdete záznam z minulého ročníku 2022, který proběhl online.Program

Hlavní program

16:00 - 16:30 Na co není čas v ordinaci - beseda se specialistkou na migrénu: MUDr. Eva Medová (neuroložka, Centrum pro bolesti hlavy Praha)

16:40 - 17:00 EEG Biofeedback v léčbě migrény - interaktivní přednáška: Mgr. Alan Tyl (terapeut a ředitel EEG Biofeedback institut)

17:20 - 17:50 Když maminku bolí hlavička - interaktivní diskuze o péči o děti, když se potýkáte s migrénou, a autorské čtení: Mgr. Helena Beránková (spisovatelka a máma s migrénou) 

18:00 - 18:30 Chirurg, spisovatel a "lékař bez hranic" Tomáš Šebek: Můj osobní příběh o životě s migrénou

18:45 - 19:15 Tradiční čínská medicína v léčbě migrény - interaktivní přednáška: Ing. Marie Týblová (terapeutka TČM, Čínská medicína a gemmoterapie Praha)

19:30 - 20:00 V čem pomůže Migréna-help - informativní přednáška: Mgr. Rýza Blažejovská, DiS. (předsedkyně Migréna-help) a představení dobrovolnic Migréna-help


Doprovodný program

16:00 - 17:00, 18:35 - 19:35 Individuální pracovní poradna: Mgr. Carmen Váňová (kariérová poradkyně, mentorka, personalistka). Kromě podpory si z pracovní poradny odnesete vlastní myšlenkovou mapu na téma "moje práce versus migréna".

Jedna konzultace v délce cca 15 minut.

16:40 - 18:45 Individuální neurologická poradna: MUDr. Eva Medová (neuroložka, Centrum pro bolesti hlavy Praha) KAPACITA NAPLNĚNA

Jedna konzultace v délce cca 15 minut. 

17:10 - 19:25 Individuální konzultace k EEG BiofeedbackMgr. Alan Tyl (terapeut a ředitel EEG Biofeedback institut)  a PhDr. Tereza Trčková (lektorka EEG Biofeedback)

Jedna konzultace v délce cca 15 minut.

17:50 - 18:35, 19:15 - 20:00 Individuální konzultace k tradiční čínské medicíně: Ing. Marie Týblová (terapeutka TČM, Čínská medicína a gemmoterapie Praha) KAPACITA NAPLNĚNA

Jedna konzultace v délce cca 15 minut. 

Na programu stále ještě pracujeme a může se tedy mírně změnit.


Tip: V rámci akce bude možné zakoupit benefiční výrobky na podporu činnosti Migréna-help.

Rýza Blažejovská, předsedkyně Migréna-help
Rýza Blažejovská, předsedkyně Migréna-help

Chci se zaregistrovat

Registrace na akci i na doprovodný program je platná až po uhrazení účastnického poplatku (více v sekci Praktické informace). Počet míst na individuální konzultace je omezen. Konkrétní čas konzultace si budete moci vybrat v tabulce, kterou Vám zašleme po registraci. Je možné vybrat si konzultace z max. dvou kategorií.

* Uděluji tímto Migréna-help, Spojené hlavy, z.s. se sídlem Mátová 252, Praha 10, IČ 08691724 jako správci svůj výslovný souhlas se zpracováním mých uvedených osobních údajů, tj. jména, příjmení, e-mailu, a telefonního čísla, a to pro účely vytvoření a udržování databáze účastníků pacientského festivalu Migréna nás spojuje Migréna-help, Spojené hlavy z.s. Tento svůj dobrovolný souhlas uděluji podle článku 6 odst. 1 písm. a) Obecného nařízení o ochraně osobních údajů 2016/679 na dobu 5 let. Jsem si vědom/a toho, že tento svůj souhlas mohu kdykoli odvolat, požadovat přístup k mým osobním údajům, jejich opravu nebo zpracování, popřípadě omezení zpracování, a vznést námitku proti zpracování, a to na výše uvedené adrese nebo elektronicky na adrese migrena.help.zs@gmail.com. Dále jsem si vědom/a toho, že mohu podat stížnost proti zpracování mých osobních údajů u Úřadu pro ochranu osobních údajů.


Projekt je realizován s finanční podporou hlavního města Prahy, Migréna Kompas, Green Idea a mcePharma: