Tradiční čínská medicína v léčbě migrény

Hledáte různé cesty, jak na migrénu? Zajímá vás východní medicína? Pokud ano, tak si udělejte čas na webinář s terapeutkou tradiční čínské medicíny Kristýnou Idesovou, která své vzdělání získala na TCM Institutu v Praze. 

Termín: 29. listopadu 2021 (pondělí), 18:00 - 18:30

Místo konání: Online. Odkaz bude zaslán registrovaným účastníkům na email v den konání akce.

Registrace: Prostřednictvím formuláře dole na této stránce. 

Přednášející: Kristýna Idesová

O přednášející: Kristýna Idesová pracuje jako terapeutka tradiční čínské medicíny, které se věnuje již osmým rokem. Čínská medicína je to, co ji inspiruje, naplňuje a dává odpovědi na zdravotní problémy i psychiku. Ve své praxi se zaměřuje na individuální přístup, detailní vysvětlení daného problému, působení stravování na tělo, na psychologii a čínskou fytoterapii.

Účastnický poplatek: Poplatek v dobrovolné výši lze uhradit až po skončení webináře na účet 2401782540/2010, variabilní symbol: 112021. Zaplatit lze i prostřednictvím widgetu Darujme.cz.   

Technická podpora: Jak na webinář krok za krokem, se dozvíte zde.    


Registrovat se na webinář

* Uděluji tímto Migréna-help, Spojené hlavy, z.s. se sídlem Mátová 252, Praha 10, IČ 08691724 jako správci svůj výslovný souhlas se zpracováním mých uvedených osobních údajů, tj. jména, příjmení, e-mailu, a telefonního čísla, a to pro účely vytvoření a udržování databáze účastníků webinářů Migréna-help, Spojené hlavy z.s. Tento svůj dobrovolný souhlas uděluji podle článku 6 odst. 1 písm. a) Obecného nařízení o ochraně osobních údajů 2016/679 na dobu 5 let. Jsem si vědom/a toho, že tento svůj souhlas mohu kdykoli odvolat, požadovat přístup k mým osobním údajům, jejich opravu nebo zpracování, popřípadě omezení zpracování, a vznést námitku proti zpracování, a to na výše uvedené adrese nebo elektronicky na adrese migrena.help.zs@gmail.com. Dále jsem si vědom/a toho, že mohu podat stížnost proti zpracování mých osobních údajů u Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Akce je podpořena grantem Ministerstva zdravotnictví České republiky.