Dárcovství

Pomáhejte s námi!

Máme zkušenosti a odvahu pouštět se do nových věcí, ale jen s vaší podporou dokážeme nápady proměňovat v činy, které lidem s migrénou mění životy. Staňte se proto individuálním nebo firemním dárcem. 

  • Své příspěvky posílejte na náš transparentní bankovní účet
  • Nejvíce přitom pomohou příspěvky pravidelné. Znáte to: když sto lidí přispěje každý měsíc sto korun...
  • Přivítáme samozřejmě i příspěvky jednorázové.

Potvrzení o daru: Na požádání bude dárci zasláno.

 

K platbě lze využít widget Darujme.cz, QR kód nebo klasický bankovní převod/příkaz: 

Číslo bankovního účtu: 2401782540/2010

Variabilní symbol: 2022

Odečtení z daňového základu: Fyzická osoba, která poskytne dar nad 1 000 Kč, má možnost odečíst si 10 % ze základu daně. U právnické osoby je tomu tak u daru nad 2 000 Kč.

Dárky: Když uvedete Váš emailový kontakt, budeme Vám pravidelně nabízet symbolické dárky za Vaši podporu (např. slevy, bylinné produkty na podporu léčby migrény a mnoho dalšího).

Využití vašich darů: pronájem prostor, internetové připojení, telefonické, poštovní, grafické a další služby, tisk materiálů, nákup kancelářských a dalších potřeb, cestovní výlohy, příspěvek na práci, ...


Migréna-help má již více jak 40 pravidelných měsíčních dárců - přidejte se k nim!


Přispět můžete i prostřednictvím služby GIVt:


Nebo koupí výrobků od našich sponzorů:

Nově můžete činnost Migréna-help podpořit také koupí výrobků a služeb našich sponzorů. Z každého prodaného výrobku či služby, u nějž uvedete heslo "Migréna-help", poputuje na účet iniciativy domluvená částka. Seznamte se s fotografickým ateliérem Foto Homolka, textilní dílnou Walmad nebo květinovou farmou Floratorium (V+N).