Daruji

Máme zkušenosti a odvahu pouštět se do nových věcí, ale jen s vaší podporou dokážeme nápady proměňovat v činy, které lidem s migrénou mění životy. Staňte se proto naším podporovatelem! 

Jak na to? K platbě lze využít panel Darujme.cz, klasický bankovní převod/příkaz nebo Pomocníka od Givtu.

Číslo účtu: 2401782540/2010

 

Odečtení z daňového základu

Fyzická osoba, která poskytne dar nad 1 000 Kč, má možnost odečíst si 10 % ze základu daně. U právnické osoby je tomu tak u daru nad 2 000 Kč. 

Dárky za vaši podporu

Když uvedete emailový kontakt, budeme vám pravidelně nabízet symbolické dárky za Vaši podporu (např. slevy, bylinné produkty na podporu léčby migrény, workshopy a mnoho dalšího).

Využití vašich darů

Pronájem prostor, internetové připojení, PR, telefonické, účetní, poštovní, grafické, tiskové a další služby, nákup kancelářských a dalších potřeb, cestovní výlohy, příspěvek na práci, ... 


Podpořit nás můžete i koupí naší benefiční pohlednice, kterou pro nás namalovala skvělá Jitka Zajíčková. 

Příspěvek: 

1 pohlednice - 50 Kč (a více) vč. poštovného

2 pohlednice - 65 Kč (a více) vč. poštovného

3 pohlednice - 80 Kč (a více) vč. poštovného

4 pohlednice - 95 Kč  (a více) vč. poštovného

5 pohlednic - 110 Kč (a více) vč. poštovného

* Uděluji tímto Migréna-help, Spojené hlavy, z.s. se sídlem Mátová 252, Praha 10, IČ 08691724 jako správci svůj výslovný souhlas se zpracováním mých uvedených osobních údajů, tj. jména, příjmení, e-mailu, korespondenční adresy, a to pro účely vytvoření a udržování databáze zájemců o benefiční pohlednici Migréna-help, Spojené hlavy z.s. a pro účely zodpovězení položeného dotazu. Tento svůj dobrovolný souhlas uděluji podle článku 6 odst. 1 písm. a) Obecného nařízení o ochraně osobních údajů 2016/679 na dobu 5 let. Jsem si vědom/a toho, že tento svůj souhlas mohu kdykoli odvolat, požadovat přístup k mým osobním údajům, jejich opravu nebo zpracování, popřípadě omezení zpracování, a vznést námitku proti zpracování, a to na výše uvedené adrese nebo elektronicky na adrese migrena.help.zs@gmail.com. Dále jsem si vědom/a toho, že mohu podat stížnost proti zpracování mých osobních údajů u Úřadu pro ochranu osobních údajů.


Pravidelně přispívat, aniž by vás to cokoliv stálo, můžete i pomocí Givtu: