Tým

Bc. Rýza Blažejovská, DiS.

Zakladatelka a předsedkyně organizace

Kontakt: +420 777 776 056

migrena.help.zs@gmail.com

"V Migréna-help zatím dělám ledacos: manažerku, tiskovou mluvčí, fundraiserku, odbornou poradkyni, marketérku, advokační sílu, výzkumnici, grafičku, koordinátorku skupin a nebojím se ani web-masteringu nebo navrhování aplikací. Jsem umělecky založená a bydlím v domku u lesa se svým manželem a kocourem Damiánem."

Věra Křivánková

Dobrovolná administrativní pracovnice

krivankova.migrena.help.zs@gmail.com

Mgr. Marie Sobotková

Dobrovolná copywriterka

"Náš prostřední syn začal trpět záchvaty migrény v 5 letech a prošli jsme si dlouhou cestu bolesti, než mu lékaři stanovili diagnózu. Tato zkušenost byla pro mě hlavním impulsem ke spolupráci s Migréna-help. Je mi ctí psát srozumitelně a lidsky pro všechny, které migréna trápí."

Bc. Daniela Kenningová

Dobrovolná překladatelka a tlumočnice

"Bydlím v Olomouci a dělám všechno možné, pokud zrovna nemám záchvat migrény. Vystudovala jsem sociální pedagogiku a jsem externí spolupracovnice rádia 7. Mám ráda práci na zahradě, procházky přírodou, dobré jídlo a dobré lidi. Pro Migréna-help překládám z angličtiny."

Amálie Pokorná

Dobrovolná správkyně Instagramu a Twitteru

Mgr. Marie Kubešová

Dobrovolná správkyně FB skupiny

kubesova.migrena.help.zs@gmail.com

Bc. Martina Havlíčková

Dobrovolná peer konzultantka

havlickova.migrena.help.zs@gmail.com

Ing. Jitka Jurášová

Dobrovolná copywriterka

Mgr. Michaela Dostálová

Dobrovolná peer konzultantka


Mgr. Tereza Kubálková

Dobrovolná pracovnice

kubalkova.migrena.help.zs@gmail.com

"Migréna-help mě zaujala svým posláním a náplní. Snažím se proto i já přispět svými schopnostmi, a pomoci tak zdařilému projektu. Občas překládám texty z angličtiny, pomáhám příležitostně se semináři či tvorbou dalších textů nebo brožur, dříve jsem pomáhala i v oblasti médií. Sama mám migrénu a jsem proto opravdu ráda, že organizace existuje a pomáhá."

...a mnoho dalších:

S řadou aktivit pomáhá více jak dvacet dobrovolníků z celé ČR, kteří se rekrutují z řad veřejnosti. Přidejte se i vy!


Organizaci Migréna-help založila Rýza Blažejovská, profesí manažerka sociálních organizací řadu let působící v pomáhajících profesích. Sama trpí migrénou. Organizace má jednoho zaměstnance na dohodu o provedení práce.

Chtěli byste přiložit ruku k dílu?