Vzácné formy migrény

Zažíváte neobvyklé projevy migrény jako například částečné ochrnutí poloviny těla, poruchy rovnováhy a závratě, zhoršení výslovnosti či jiné? Vřele vás zveme na webinář s MUDr. Evou Medovou, která představí vzácné formy migrény - vestibulární, hemiplegickou, bazilární a další.

Program webináře:

  • Jaké existují vzácné formy migrény?
  • Jak se tyto formy projevují?
  • A jak se léčí?
  • Prostor pro dotazy

Termín: 25. srpna 2021 (středa), 18:30 - 19:00

Místo konání: Online. Odkaz bude zaslán registrovaným účastníkům na email v den konání akce.

Přednášející: MUDr. Eva Medová

O přednášející: MUDr. Eva Medová se specializuje na léčbu bolesti hlavy a působí v Centru pro bolesti hlavy ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady. Současně je odbornou garantkou Migréna-help.

Registrace: Prostřednictvím formuláře dole na této stránce.

Účastnický poplatek: Poplatek je dobrovolný a lze jej uhradit až po skončení webináře na účet 2401782540/2010, variabilní symbol: 62021. Zaplatit lze i prostřednictvím widgetu Darujme.cz (doporučeno).  

Technická podpora: Jak na webinář krok za krokem, se dozvíte zde.   

Registrovat se na webinář

* Uděluji tímto Migréna-help, Spojené hlavy, z.s. se sídlem Mátová 252, Praha 10, IČ 08691724 jako správci svůj výslovný souhlas se zpracováním mých uvedených osobních údajů, tj. jména, příjmení, e-mailu, a telefonního čísla, a to pro účely vytvoření a udržování databáze účastníků webinářů Migréna-help, Spojené hlavy z.s. Tento svůj dobrovolný souhlas uděluji podle článku 6 odst. 1 písm. a) Obecného nařízení o ochraně osobních údajů 2016/679 na dobu 5 let. Jsem si vědom/a toho, že tento svůj souhlas mohu kdykoli odvolat, požadovat přístup k mým osobním údajům, jejich opravu nebo zpracování, popřípadě omezení zpracování, a vznést námitku proti zpracování, a to na výše uvedené adrese nebo elektronicky na adrese migrena.help.zs@gmail.com. Dále jsem si vědom/a toho, že mohu podat stížnost proti zpracování mých osobních údajů u Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Akce je podpořena grantem Ministerstva zdravotnictví České republiky.