Migréna a aura

Vřele vás zveme na webinář na téma "Migréna a aura", v němž se o tomto jevu, který doprovází záchvaty migrény u více jak 30 % pacientů, dozvíte všechno potřebné.

Program webináře:

  • Co je to aura?
  • Vizuální projevy aury 
  • Senzorické projevy aury
  • Motorické projevy aury
  • Jak s aurou zacházet a jak ji zvládat?

Termín: 27. května 2021 (čtvrtek), 18:15 - 19:00

Místo konání: Online. Odkaz bude zaslán registrovaným účastníkům na email v den konání akce.

Přednášející: MUDr. Ingrid Niedermayerová

O přednášející: MUDr. Ingrid Niedermayerová se specializuje na léčbu bolesti hlavy, je členka Výboru České společnosti pro bolest hlavy a působí i v Centru pro bolesti hlavy ve FN Brno. Zde je její přednáška na téma "Migréna: její projevy a léčba" a "Migréna vs. Covid 19".

Registrace: Prostřednictvím formuláře dole na této stránce do 14 hodin 27. května.    

Účastnický poplatek: Poplatek je dobrovolný a lze jej uhradit až po skončení webináře na účet 2401782540/2010, variabilní symbol: 52021. Zaplatit lze i prostřednictvím widgetu Darujme.cz (doporučeno). Do poznámky uveďte, prosím, své jméno.

Technická podpora: Jak na webinář krok za krokem, se dozvíte zde.


Registrovat se na webinář

* Uděluji tímto Migréna-help, Spojené hlavy, z.s. se sídlem Mátová 252, Praha 10, IČ 08691724 jako správci svůj výslovný souhlas se zpracováním mých uvedených osobních údajů, tj. jména, příjmení, e-mailu, a telefonního čísla, a to pro účely vytvoření a udržování databáze účastníků webinářů Migréna-help, Spojené hlavy z.s. Tento svůj dobrovolný souhlas uděluji podle článku 6 odst. 1 písm. a) Obecného nařízení o ochraně osobních údajů 2016/679 na dobu 5 let. Jsem si vědom/a toho, že tento svůj souhlas mohu kdykoli odvolat, požadovat přístup k mým osobním údajům, jejich opravu nebo zpracování, popřípadě omezení zpracování, a vznést námitku proti zpracování, a to na výše uvedené adrese nebo elektronicky na adrese migrena.help.zs@gmail.com. Dále jsem si vědom/a toho, že mohu podat stížnost proti zpracování mých osobních údajů u Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Akce je podpořena grantem Ministerstva zdravotnictví České republiky.