Migréna vs. Covid 19

Od začátku pandemie Covid 19 je naší prioritou šířit bezpečné a kvalitní informace o tom, jak tento virus vzniká a jak ovlivňuje život pacientů s migrénou. Dnes vám s radostí oznamujeme, že byla zahájena série webinářů s evropskými neurology s důrazem na toto téma. Dovolte, abychom vám představili celoevropský projekt Společně o migréně (Together Talks), na kterém Migréna-help spolupracuje s Evropskou aliancí pro migrénu (EMHA). Všechny evropské přednášky s anglickými titulky najdete na kanálu YouTube.

Praktické informace:

Připojte se k nám 4. listopadu v 18 hodin na seminář Společně o migréně s MUDr. Ingrid Niedermayerovou, neuroložkou z brněnského Centra pro bolesti hlavy, a pacientskou moderátorkou Johanou Rezkovou.

Seminář je zdarma. Klikněte na odkaz a zaregistrujte se!

Jak se připojit?

Poté, co vyplníte registrační formulář, obdržíte na email tuto zprávu. V den konání akce v 17:45 bude zpřístupněna online místnost, kde bude webinář probíhat. Do místnosti se dostanete kliknutím na "Click Here to Join". Nainstalujte si předtím Zoom.

Společně o migréně je projekt vytvořený agenturou EMHA ve spolupráci s neurology a Migréna-help a zaměřuje se na skutečnost, jak Covid 19 ovlivňuje život pacientů s migrénou. Projekt je podpořen ze vzdělávacího grantu od Eli Lilly and Company.