Podpořím Migréna-help koupí benefičních mýdel

Máme zkušenosti a odvahu pouštět se do nových věcí, ale jen s vaší podporou dokážeme nápady proměňovat v činy, které lidem s migrénou mění životy. Podpořte nás proto v naší činnosti koupí benefičních mýdel.

Co balíček obsahuje? 

  • Jedno ručně vyráběné přírodní mýdlo s ovesným mlékem, bambuckým a kakaovým máslem s vůní verbeny od Nikko B.,
  • jednu pohlednici s akvarelovým motivem od malířky Jitky Zajíčkové 
  • a jednu placku s motivem Migréna-help.

Jak na to? Do formuláře níže uveďte Vaše jméno, korespondenční adresu, počet balíčků a emailový kontakt. Potom uhraďte doporučený příspěvek, a to buď bankovním převodem nebo QR platbou. Potvrzení o nákupu Vám přijde do jednoho týdne, zásilka potom do 14 dní.

Doporučený příspěvek: 350 Kč (vč. poštovného) s možností navýšení na podporu další činnosti Migréna-help.

Číslo transparentního účtu: 2401782540/2010

Více info o mýdlu: bez palmového oleje, veganské, s bílým jílem, ovesným mlékem, bambuckým a kakaovým máslem, ruční výroba, 97 % přírodních ingrediencí. Vůně: lemon verbena a citronová verbena.


Mám o benefiční balíček zájem

Nezapomeňte mýdla uhradit, a to buď bankovním převodem nebo QR platbou (výše). Potvrzení o nákupu Vám přijde do jednoho týdne, zásilka potom do 14 dní. 

* Uděluji tímto Migréna-help, Spojené hlavy, z.s. se sídlem Mátová 252, Praha 10, IČ 08691724 jako správci svůj výslovný souhlas se zpracováním mých uvedených osobních údajů, tj. jména, příjmení, e-mailu, korespondenční adresy, a to pro účely vytvoření a udržování databáze zájemců o benefiční pohlednici Migréna-help, Spojené hlavy z.s. a pro účely zodpovězení položeného dotazu. Tento svůj dobrovolný souhlas uděluji podle článku 6 odst. 1 písm. a) Obecného nařízení o ochraně osobních údajů 2016/679 na dobu 5 let. Jsem si vědom/a toho, že tento svůj souhlas mohu kdykoli odvolat, požadovat přístup k mým osobním údajům, jejich opravu nebo zpracování, popřípadě omezení zpracování, a vznést námitku proti zpracování, a to na výše uvedené adrese nebo elektronicky na adrese migrena.help.zs@gmail.com. Dále jsem si vědom/a toho, že mohu podat stížnost proti zpracování mých osobních údajů u Úřadu pro ochranu osobních údajů.