Záznam festivalu Migréna nás spojuje

Nestihli jste festival Migréna nás spojuje, který 78 % účastníků hodnotilo na jedničku? Nevadí, připravili jsme pro vás sestříhaný záznam:

  1. Herec Lukáš Hejlík: Můj osobní příběh o životě s migrénou (25:25)
  2. Migréna v době pandemie: MUDr. Tomáš Nežádal, neurolog a předseda Společnosti pro bolest hlavy, INEP (30:51)
  3. Na co není čas v ordinaci - diskuze se specialistkou na migrénu: MUDr. Eva Medová, neuroložka, Centrum pro bolesti hlavy Praha (27:51)
  4. Jak zatočit s podceňováním migrény? Mgr. Tereza Blažejovská, specialistka destigmatizace, Národní ústav duševního zdraví (37:47)
  5. Jak komunikovat se zdravotníky? PhDr. Pavla Banýrová, specialistka na komunikaci ve zdravotnictví (32:00)
  6. V čem pomůže Migréna-help a představení dobrovolnic Migréna-helpMgr. Rýza Blažejovská, DiS., předsedkyně Migréna-help a dobrovolnice (36:05)
  7. Na festivalu měli účastníci také možnost zúčastnit se fyzioterapeutických workshopů a psychosomatických konzultací

Symbolický minimální poplatek za zhlédnutí záznamu festivalu je stanoven na 100 Kč. Slouží na podporu aktivit spolku. Číslo účtu 2401782540/2010, variabilní symbol: 27112021. Zaplatit lze i prostřednictvím widgetu Darujme.cz. Neplatí pro přispěvatele do sbírky na Donio. Děkujeme.


Olga:

"Moc děkuji za možnost se festivalu účastnit a vůbec za vše, co děláte! Bylo to úžasné, opravdu přínosné a úlevné v tom, že tam byli lidé, kteří OPRAVDU ví. Nemusí se snažit migrénu pochopit, prožívají to..."


Máte dotaz?

* Uděluji tímto Migréna-help, Spojené hlavy, z.s. se sídlem Mátová 252, Praha 10, IČ 08691724 jako správci svůj výslovný souhlas se zpracováním mých uvedených osobních údajů, tj. jména, příjmení, e-mailu, a telefonního čísla, a to pro účely vytvoření a udržování databáze účastníků festivalu Migréna nás spojuje. Tento svůj dobrovolný souhlas uděluji podle článku 6 odst. 1 písm. a) Obecného nařízení o ochraně osobních údajů 2016/679 na dobu 5 let. Jsem si vědom/a toho, že tento svůj souhlas mohu kdykoli odvolat, požadovat přístup k mým osobním údajům, jejich opravu nebo zpracování, popřípadě omezení zpracování, a vznést námitku proti zpracování, a to na výše uvedené adrese nebo elektronicky na adrese migrena.help.zs@gmail.com. Dále jsem si vědom/a toho, že mohu podat stížnost proti zpracování mých osobních údajů u Úřadu pro ochranu osobních údajů.


Projekt byl realizován s finanční podporou hlavního města Prahy, Migréna Kompas, Pacientského hubu a mcePharma: