Aktuality

Stejně jako u dospělých je migréna rozšířená i mezi dětmi a mladými lidmi. Zde naleznete informace o migréně u dětí a mladých lidí, a to ve formě praktického průvodce pro rodiče i jiné pečující. Dozvíte se v něm, jak správně pečovat o dítě či dospívajícího, který trpí migrénou. Průvodce bude doplňován postupně.

Přijměte pozvání na historicky první ročník Týdne zvyšování povědomí o migréně v České republice, který pořádá Migréna-help, Spojené hlavy, z.s., a který proběhne první týden v září 2019

Migréna-help se poprvé zúčastnila tiskové konference, a to na téma: Způsobů, jak léčit migrénu, je řada; přijít mají léky, které ulehčí těžkým případům.

Pokud se zajímáte o mobilní aplikaci pro osoby s migrénou, o níž jsme vás před nedávnem informovali, rádi bychom vás vyzvali k podílení se na jejím vývoji, a to prostřednictvím účasti na dotazníkovém průzkumu.

Zde najdete seznam certifikovaných center pro léčbu migrény a poraden pro bolest hlavy a to dle jednotlivých měst České republiky i s kontaktními informacemi.
Stačí kliknout na konkrétní město!

V měsíci červnu si budete moci projít programem, který jsme pro vás sestavili v rámci projektu Migréna-help. Jde o program péče o sebe a migrénu. Každý den v měsíci vám nabídneme jednu zásadu vycházející ze správné praxe v léčbě tohoto onemocnění.

V měsíci březnu proběhl v Los Angeles World Migraine Summit, na němž byly prezentovány nejnovější poznatky ze světa onemocnění zvaného migréna. S těmito poznatky vás budeme pravidelně seznamovat, a to prostřednictvím střípků a brzy i rozsáhlejších článků na jednotlivá témata.

Přeji si zpravodaj

Přihlaste se k odběru nepravidelného zpravodaje

* Uděluji tímto Migréna-help, Spojené hlavy, z.s. se sídlem Ke Zvonici 7, Praha 12 jako správci svůj výslovný souhlas se zpracováním mých uvedených osobních údajů, tj. jména, příjmení a e-mailu, a to pro účely vytvoření a udržování databáze odběratelů newsletteru, pro zasílání tohoto newsletteru či informačního emailu. Tento svůj dobrovolný souhlas uděluji podle článku 6 odst. 1 písm. a) Obecného nařízení o ochraně osobních údajů 2016/679 na dobu 5 let. Jsem si vědom/a toho, že tento svůj souhlas mohu kdykoli odvolat, požadovat přístup k mým osobním údajům, jejich opravu nebo zpracování, popřípadě omezení zpracování, a vznést námitku proti zpracování, a to na výše uvedené adrese nebo elektronicky na adrese migrena.help.zs@gmail.com. Dále jsem si vědom/a toho, že mohu podat stížnost proti zpracování mých osobních údajů u Úřadu pro ochranu osobních údajů.